GADŻETY

 

Drzwi bezprzylgowe czy przylgowe?

drzwi bezprzylgowe

Współczesne aranżacje wnętrz skupione są na najdrobniejszych szczegółach. Każdy element ma nie tylko swoja funkcję użytkową ale również powinien pasować do pozostałych dekoracji. Coraz większy nacisk kładzie się na estetykę oraz wykończenie.

Jaki rodzaj zamka do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych?

zamek do drzwi

Każdy z nas pragnie bezpieczeństwa swojego i rodziny. W szczególności zależy nam zabezpieczeniu naszych domostw. Podstawowym elementem, który zapewni nam odpowiedni poziom komfortu jest zastosowanie drzwi antywłamaniowych. Obecnie na rynku jest wiele modeli drzwi zewnętrznych, różniących się poziomem zabezpieczeń oraz rozwiązań. Technologia poszła w górę. Jednak na jakie parametry należy zwrócić szczególną uwagę?

Dziwne japońskie wynalazki

japońskie wynalazkiMyśl techniczna tego kraju jest zaprawdę zdumiewająca i to na każdym polu. Mamy tu na myśli zarówno znaczny rozwój technologii, jak i bardzo futurystyczne, czasem przerażające wynalazki. W tym artykule skupimy się na tym, co mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni są w stanie zrobić z tak niepozornym miejscem, jak łazienka.

Nietypowe przyrządy kuchenne

przyrząd do kuchniiDo wykonania większości prac kuchennych wykorzystujemy zwykle kilka standardowych narzędzi- nóż, łyżka, garnek, tłuczek, itd. Często więc nie zdajemy sobie sprawy z istnienia innych akcesoriów, czasem bardzo przydatnych, a czasem po prostu śmiesznych. Czasem zobaczymy tylko reklamę kolejnego cudownego robota kuchennego, który potrafi wszystko, albo kompletu nienawodnych noży na każdą okazję. Jednak to nie wszystko co oferują coraz bardziej pomysłowi sprzedawcy. Zobaczcie kilka wybranych przez nas pozycji i sami oceńcie – przydatny gadżet, o którym jakoś nikt wcześniej nie pomyślał, czy kolejny sposób na zdarcie z klienta pieniędzy.