Projekt biura – aranżacja przestrzeni pracowniczej

glass-3304744_1920

Wszyscy pamiętają czasy, gdzie biuro było integralną częścią budynku, oszklone, często z roletami w samym centrum. Odbywają się tam zwykle bardzo ważne narady, głosowania, spotkania z klientami. Dlaczego więc nie przygotować tego pomieszczenia w sposób profesjonalny, pokazowy, a jednocześnie z nowoczesnym akcentem?

Wchodząc do takiego pomieszczenia biurowego, pierwsze co zwracamy uwagę to drzwi, przez które przechodzimy a następnie wystrój środka. Czym lepsze wnętrze, tym większa szansa na podpisanie korzystnych umów, poprzez „stworzenie gruntu” pod kontrahenta. Wyobraźmy sobie dwa scenariusze, jeden wchodzimy przez drzwi normalne, typowe, biurowe, a drugi, przez szklane, przesuwane. Co wybierzemy? Odpowiedz jest prosta, przesuwane.

 

Teraz troszkę informacji technicznych odnośnie bezpieczeństwa i parametrów w przykładowym zestawie:

  • skrzydło szklane

  • szyba hartowana, satyna

  • grubość szyby 8mm

  • krawędzie specjalnie tępione

  • pochwyt od strony matowej skrzydła (wyjątkowo)

  • nośność maksymalnie 110 kg

Jak prowadzą aktualne trendy, systemy przesuwane będą coraz bardziej popularne. Zasługą tego jest oszczędność miejsca, komfort jak i wyjątkowy design. Kwestią czasu jest sytuacja, gdy we wszystkich biurach znajdziemy takie zestawy. Systemy zaczynają się pojawiać także w domach, szczególnie w tych, gdzie panuje styl nowoczesny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>